Skip to main content
Na skraju dzikiej Puszczy Niepołomickiej, w otoczeniu tętniącej życiem zieleni będącej schronieniem setek gatunków zwierząt i ptaków znalazła swoje miejsce piękna, nowoczesna pracownia {iossi}. W odrestaurowanych, klimatycznych zabudowaniach starej piekarni znajdą Państwo przestronne labolatoria, magazyny i biura w których toczy się nasza codzienność: pełna miłości praca nad kosmetykami.
W tym szczególnym, słonecznym i pełnym dobrej energii miejscu tworzymy biotechnologiczne formuły, będące naszą odpowiedzią na tradycyjnie pojmowane kosmetyki naturalne. Korzystamy ze stuprocentowo naturalnych, najwyższej jakości składników, pochodzących z upraw organiczncyh, równocześnie sięgając po najnowsze odkrycia nauki, aby zapewnić skuteczną i bezpieczną pielęgnację który wymagającej.
Propozycje {iossi} tworzymy z wielkim sercem i ekologiczną świadomością. Pracując w rytmie wiejskiego slow life, otoczeni naturą wobec której czujemy ogromny szacunek i respekt zobowiązaliśmy się do bezwarunkowego jej poszanowania i troski o pozostawione nam dziedzictwo. Fundamentem naszych działań jest więc rozsądne gospodarowanie energią, etyka produkcji, praca w duchu less waste i konsekwentne działania proekologiczne. Posiadamy wszelkie potrzebne pozwolenia oraz atesty sanitarne a pracując zgodnie z najwyższym standardem GMP zapewniamy naszym klientom pewność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do świata w którym powrót do korzeni natury splata się z wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Koszyk